Enacon Cup je za námi, Enacon liga proběhne na podzim

Jarní část pražských a středočeských žebříčků je od června za námi a na výsledky žebříčku jednotlivců mládežnických kategorií z obou oblastí dohromady se můžete podívat zde.

Po zářijových závodech celostátních soutěží proběhne podzimní část oblastních žebříčků, které se započítávají též do dvouoblastní soutěže mládežnických družstev – do Enacon ligy!

1.1. Enacon liga je dlouhodobou soutěží oddílů Středočeské a Pražské oblasti v kategoriích žactva a dorostu. 1.2. Do vyhodnocení soutěže jsou zahrnuti všichni závodníci kategorií DH 12, D-14, D-16, D-18, H-12, H-14, H-16, H-18 registrovaní v ČSOS, kteří jsou členy oddílů Pražské nebo Středočeské oblasti ČSOS 1.3. Závody zařazené do soutěže vypisuje SK v PPSP příslušného roku jako závody společné se závody podzimní série Pražského žebříčku. 1.4. Hodnocení soutěže.

  1. Jednotlivým závodníkům jsou přiděleny body podle umístění ve své kategorii v jednom závodě podle následujícího klíče:

Umístění žactvo dorost

  1. 35 25
  2. 32 22
  3. 30 20
  4. 28 18
  5. 26 16
  6. 25 15

pro další umístění vždy o bod méně až do hodnoty nula.

  1. Body mohou získat pouze závodníci, kteří úspěšně dokončili závod.
  2. Za jeden závod se oddílu započítá osm nejvyšších bodových hodnot, které získali jeho členové v závodě bez ohledu na kategorii.
  3. Vítězem se stává oddíl s nejvyšším součtem bodů dosaženým v závodech celé serie. V případě rovnosti bodů

rozhoduje vyšší součet bodů oddílu za jeden závod.

První z rozpisů závodů zařazených do této ligy jsme právě zveřejnili. Věříme, že započítávání i dorosteneckých kategorií přispěje k týmovému duchu ve všech oddílech!

PSOB, 26.8.11, tisk, 467x

RS2